HUDBA NA PLES nebo TANEČNÍ ZÁBAVU

Potřebujete kapelu na maturitní ples, obecní ples, hasičský bál, myslivecký ples, maškarní rej, ples sportovců, posvícení nebo na taneční zábavu?

Chcete si zatančit klasické i latinskoamerické tance? Náš repertoár zahrnuje kromě známých populárních písní od 60-tých let až po současné hity také taneční rytmy jako jsou:

* polka * valčík * tango *
* walz * cha-cha * jive *
* rock and roll * blues *

a nebo také * mazurka *

Samozřejmostí je moderování celého průběhu večera. V případě zájmu nabízíme ozvučení předtančení nebo jiných aktivit (disponujeme USB vstupem pro FLASH a CD přehrávačem, který přehrává klasický CD formát i formát MP3).

Bez problémů ozvučíme nejen malé sály s kapacitou do 100 lidí ale i sály velké s kapacitou cca. 500 lidí. Na velké akce (podmínkou je vyhovující prostor pro kapelu) máme vlastní digitálně řízené LED osvětlení.

KDE JSME SE MOHLI SETKAT:

Bohdašín u Červeného Kostelce * Bukovice "U Berků" * Dolní Brusnice * Hejtmánkovice * Heřmánkovice * Hořičky * Hradec Králové * Jaroměř - Josefov - Důstojnická Beseda * Jasenná * Lhotky * Lipí u Náchoda * Litoboř * Mezilesí * Náchod * Olešnice u Červeného Kostelce * Otovice * Pilníkov * Police nad Metují * Rokytník * Rtyně v Podkrkonoší * Řešetova Lhota * Skořenice u Chocně * Slatina nad Úpou * Starkoč * Svinišťany * Třebihošť * Velká Jesenice * Velké Poříčí * Velký Třebešov * Vlčkovice v Podkrkonoší * a další

Hudební skupina OK-STYL z Náchoda.
Kontakt: Lenka Páslerová      Telefon: 775 555 363       E-mail: duo@ok-styl.cz      Facebook: Duo OK-STYL