HUDBA K TANCI I POSLECHU

HUDBA NA PLES nebo TANEČNÍ ZÁBAVU

Potřebujete kapelu na maturitní ples, obecní ples, hasičský bál, myslivecký ples, maškarní rej, ples sportovců, posvícení nebo na taneční zábavu?

Chcete si zatančit klasické i latinskoamerické tance? Náš repertoár zahrnuje kromě známých populárních písní od 60-tých let až po současné hity také taneční rytmy jako jsou:

* polka * valčík * tango *
* walz * cha-cha * jive *
* rock and roll * blues *

a nebo také * mazurka *

Samozřejmostí je moderování celého průběhu večera. V případě zájmu nabízíme ozvučení předtančení nebo jiných aktivit (disponujeme USB vstupem pro FLASH a CD přehrávačem, který přehrává klasický CD formát i formát MP3).

Bez problémů ozvučíme nejen malé sály s kapacitou do 100 lidí ale i sály velké s kapacitou cca. 500 lidí. Na velké akce (podmínkou je vyhovující prostor pro kapelu) máme vlastní digitálně řízené LED osvětlení.

FOTOGALERIE:

Fotogalerie PLESY

KDE JSME SE MOHLI SETKAT:

Bohdašín u Červeného Kostelce * Bukovice "U Berků" * Hejtmánkovice * Hořičky * Hradec Králové * Jaroměř - Josefov - Důstojnická Beseda * Lhotky * Lipí u Náchoda * Litoboř * Mezilesí * Olešnice u Červeného Kostelce * Pilníkov * Rokytník * Rtyně v Podkrkonoší * Řešetova Lhota * Skořenice u Chocně * Slatina nad Úpou * Starkoč * Svinišťany * Velká Jesenice * Velké Poříčí * Velký Třebešov * Vlčkovice v Podkrkonoší * a další

Hudební skupina OK-STYL z Náchoda. Lenka a Lubomír Páslerovi.

Telefon: 775 555 363, 775 555 360, 491 433 372     E-mail: duo@ok-styl.cz